#

Targi po Godzinach

To unikatowy projekt kierowany do Klientów Międzynarodowych Targów Poznańskich, którego celem jest uprzyjemnienie Państwu pobytu w Poznaniu.

Wiemy, że po wyczerpującym dniu targowym, zarówno wystawcy, zwiedzający, jak i uczestnicy konferencji organizowanych w Poznań Congress Center szukają możliwości spędzenia czasu w mniej formalnej atmosferze; poza terenem targów.

#

Skorzystanie z rekomendowanych przez program aktywności, to gwarancja wysokiej jakości usług, przyjaznej atmosfery i korzystnych cen.

Dzięki różnorodnej ofercie oraz wiarygodnym i sprawdzonym firmom uczestniczącym w projekcie Targi po Godzinach, każdy znajdzie dla siebie pomysł na relaks zgodnie z własnymi upodobaniami.

PASODOBRE Restaurant & Tapas Bar

HISZPAŃSKI KLIMAT W CENTRUM POZNANIA

Hiszpańskie dania, pełne aromatu i świeżości oraz genialne w swojej prostocie przekąski tapas, które pokochał cały świat – to właśnie tworzy kuchnię PASODOBRE. Skosztuj owoców morza, soczystych mięs, ryb oraz świeżych warzyw i poczuj prawdziwy smak słonecznej Hiszpanii w samym środku Poznania!

BASILICO BISTRO

DOSKONAŁE MIEJSCE NA SZYBKI I SMACZNY OBIAD

Znajdziesz tutaj pyszne, ciepłe, dwudaniowe express lunche. Idealna opcja na obiad podczas wydarzeń targowych i nie tylko. Zapraszamy!

GARDENcity Restaurants & Catering

USŁUGI CATERINGOWE

Gastronomiczna i cateringowa obsługa imprez, koncertów i eventów. Obsługujemy także nietypowe imprezy i wydarzenia na terenie całego kraju.

Parking PWK

PARKING PWK (MTP)

O PARKINGU

Największy podziemny parking w Poznaniu! Zaparkuje na nim 650 samochodów jednocześnie.